Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Konstrukcje stalowe i hydrotechniczne

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Od 2005r specjalizujemy się w produkcji i montażu konstrukcji stalowych do elektrowni wodnych oraz innych obiektów hydrotechnicznych. Projektujemy elementy ze stali nierdzewnej lub ocynkowanej, charakteryzuje nas kompleksowość świadczonych usług, realizowanie projektów zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta, projektowanie oraz montaż elementów konstrukcyjnych na wskazanym miejscu.

Balkony, barierki, schody oraz elementy typowe dla elektrowni wodnych takie jak: zamknięcia remontowe, luki montażowe, kładki, włazy, drabiny i pomosty to coś czym zajmujemy się na co dzień.

Pracujemy w krótkich terminach, solidnie i w rozsądnych cenach.

Aktualności
Wydobycie zatopionego Pchacza BIZON
  W dniu 21.05.2013 r, wydobyliśmy na powierzchnię zatopiony pchacz BIZON. Przy współpracy trzech żurawi samojezdnych o łącznej masie roboczej 560 ton oraz specjalistycznego sprzętu do pompowania i cięcia, około godz 19.00 BIZON osiadł na pontonie transportowym W2, którym odpłynął na śluzę Zacisze. 

Zobacz zdjęcia w dziale galeria

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.